Hakkımızda

Güçlü ve deneyimli kadrosu ve de sahip olduğu makine ekipman parkı ile kurulduğu günden bu yana prestijli projelerde üst yapı ve alt yapı imalatları gerçekleştirmektedir.

Hali hazırda kentsel ulaşım projelerinde ve sektörün lider inşaat projelerinde rol almaktadır.

Kentsel ulaşım projelerinden Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı – Bakım Sahası ve Depo Bağlantı Hatları İnşaat İşleri projesinde kazı ve hafriyat imalat işlerinde 1 istasyon ile projeye başlayarak, performansı sebebi ile çalıştığı nokta sayısını 9’a yükseltmeyi başarmıştır.

Bununla birlikte, eş zamanlı olarak Polat Holding’in Kentsel Dönüşüm kapsamında inşasına başladığı Piyalepaşa Projesi temel altı kazı işlerinde görev almaktadır.

Bu güne kadar, 10’dan fazla Nef projesinde temel altı kazı ve kazık imalatlarında, yine Nef’e ait Apa Nef Levent Ofis projesinde üst yapı imalatlarında, Beylikdüzü Milpark 2.etap temelaltı kazı imalatında yüklenici, BİM Hadımköy Depo İnşaatı temelaltı kazı imalatında alt yüklenici olarak görev almıştır.

2016 ve 2017 yıllarında çalışmalarına, prestijli konut ve iş yeri inşaat projelerinde ve de kentsel ulaşım projelerinde deneyimini artırarak devam edecektir.

Eş zamanlı olarak, makine ekipman yatırımlarının yanı sıra taş ve maden ocaklarından feasible olanlarda yatırım kararı almış bulunmaktadır.